Sık Sorulan Sorular

Ürün Bedenimi Nasıl Seçmeliyim?

Kalıplarımız UNISEX olduğundan Kadın müşterilerimizin günlük giyimlerinden iki beden daha küçük, Erkek Müşterilerimiz ise aynı beden tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. 


Memnun Kalmadığım Siparişimi İade Edebilir miyim?

Hesabım ürün iadesi kısmındaki formu doldurarak iade edebilirsiniz.

Firmamız %100 Müşteri memnuniyetine göre hizmet vermektedir. 


İade Etme Süresi Kaç Gündür?

İade etme süresi Tüketici Kanundaki "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre ürün teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür,


Satın Aldığım Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Classuniforma online sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi teslim aldıktan sonra ( Kargo hasarı, Üretim Hatası, Cayma hakkı vs. ) ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünleriniz elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde iade formunuzu doldurarak geri göndermeniz gerekmektedir.


İade Koşulları Nelerdir?

Ürünü orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış haliyle tarafımıza ulaştırılmalıdır. Eğer Fatura firma adına kesilmiş ise, ilgili firmanın düzenlemiş olduğu kargo payı dahil edilmeden "Ürün birim fiyatı + KDV " şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Firmaların iade işlemlerinde iade faturası kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir. 


İade İşlemlerinde Geri Ödeme Ne zaman Yapılır?

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iade için onay verilecektir. Ortalama 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır.